Partnerstwo

Jeśli posiadacie Państwo firmę działającą w branży IT, proponujemy nawiązanie współpracy na zasadach uzupełnienia wzajemnej oferty oferty.

Np. Państwa firma zajmuje się tworzeniem stron www i hostingiem ale nie pozycjonowaniem, wtedy my możemy zaproponować nasze usługi pozycjonowania dla Waszych klientów, za to my dołączamy do naszej oferty Wasz pakiet usług hostingowych. Możemy lub nie, narzucać wzajemnie marże na usługi udostępniane nam przez partnera.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Outsourcing

Posiadasz agencję interaktywną i nie nadążasz z obsługą zamówień od klientów?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie - outsourcing prowadzony przez naszą firmę. Na dogodnych warunkach podejmujemy się wykonania Państwa zlecenia w korzystnej dla obu stron cenie, oczywiście w zakresie w jakim jesteśmy w stanie to zrobić. Poczynając od np. wykonania szablonu graficznego po kompletne wdrożenie serwisu www. Możemy również pozycjonować serwisu Waszego klienta. Oczywiście możemy zastrzec w umowie, że dla klienta, tylko Państwa firma będzie ostatecznym wykonawcą.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacje

Agencja interaktywna E-INFONET działa od 11 lat w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, regionie kujawsko-pomorskim i całej Polsce. Znajdziesz u nas najnowsze trendy i świeże pomysły w projektowaniu stron i tworzeniu sklepów, grafice reklamowej, marketingu internetowym.

E-INFONET projektowanie stron internetowych Toruń

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  516 044 911
 Kwiatowa 8a/5, 87-100 Toruń
Pn-pt 8:30-17:30, sb 10-14
Nasza polityka przetwarzania danych osobowych jest zgodna z RODO (kliknij po więcej informacji). Zawsze masz możliwość wglądu w swoje dane które przekazałeś w wiadomości lub rozmowie telefonicznej / na spotkaniu, ich poprawienia lub usunięcia.

 

Mapa dojazdu

E-INFONET