Najczęściej zadawane pytania

- przez klientów chcących stworzyć witrynę internetową.
Postaramy się rozwiać Państwa wątpliwości.

 • Jak długo powstaje sklep lub strona www?

  Czas potrzebny na zaprojektowanie strony lub sklepu internetowego zależy od takich czynników jak: ilość treści przekładająca się na ilość podstron, stopień rozbudowania struktury serwisu, komplikacja szablonu graficznego. Oraz ewentualne dodatkowe elementy które trzeba zaprojektować indywidualnie.
 • Skąd wynika różnica w cenie strony?

  Z tych samych powodów co wyżej podano. Na pewno możemy zagwarantować że nie wyceniamy dwóch identycznych stron zależnie od klienta.
 • Gdzie będzie umieszczona moja strona?

  Proponujemy wydajny i bezpieczny hosting na naszym serwerze: zobacz szczegóły.
  Ewentualnie jeśli klient sobie życzy instalujemy stronę na serwerze wykupionym przez klienta.
 • Czy grafika moje strony będzie dostosowana do komórek czy tabletów?

  Tak. Oferujemy w standardzie, bez dodatkowych dopłat layout strony w standardzie RWD, czyli responsywnym. zobacz wiecej.
 • Czy moja strona będzie wysoko w Google?

  Pozycja strony w Google zależy od wielu czynników i nowo powstała strona musi liczyć się z tym że na początku nie będzie na wysokich pozycjach. Można ten proces przyspieszyć dbając o odpowiednią optymalizację strony i jest to u nas standardem w każdej ofercie. Dla tych którzy chcą znaleźć się w czołówce wyników oferujemy pozycjonowanie zobacz więcej.
 • Czy oferujecie integrację z Facebookiem, Google+ i innymi mediami społecznościowymi?

  Zajmujemy się budowaniem świadomości Twojej marki w mediach społecznościowych. Poprzez tworzenie i opcjonalnie prowadzenie profili firmowych, ewentualnie dodatkowo bloga firmowego zobacz więcej.
 • 1

strony internetowe Toruń

Informacje

Agencja interaktywna E-INFONET działa od 11 lat w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, regionie kujawsko-pomorskim i całej Polsce. Znajdziesz u nas najnowsze trendy i świeże pomysły w projektowaniu stron i tworzeniu sklepów, grafice reklamowej, marketingu internetowym.

E-INFONET projektowanie stron internetowych Toruń

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza polityka przetwarzania danych osobowych jest zgodna z RODO. Zawsze masz możliwość wglądu w swoje dane które przekazałeś w wiadomości, ich poprawienia lub usunięcia.